Každá žena sa chce o seba starať ❤️

Vďaka spoločnosti tianDeBeauty.sk ( https://tiandebeauty.sk), ktorá nám poslala nezištne darčeky v podobe kvalitnej kozmetiky pre rodiny, môžu si aj maminy z Nadácia anjelské krídla  dopriať kvalitné masky, sprchové gély, relaxačné masky, krémiky na tvár. Sú to matky, ktoré rátajú každé euro, aby mohli dať hlavne deťom potraviny a nemajú nazvyš na to, aby sebe niečo kúpili. Darčeky budú priebežne odosielané v balíčkoch a odovzdávané tam, kde pomôžu a urobia radosť. Ešte raz obrovská vďaka za toto krásne gesto patrí ANJELOVI pani majiteľke tianDeBeauty.sk🙏🏻🤗🥰

 

PREČO tianDe?

Prináša liečivú kozmetiku na prírodnej báze s vysokým obsahom účinných látok, ktorá v sebe spája stáročia skúseností východnej kultúry s najmodernejšími technológiami pri výrobnom procese. Značka tianDe v sebe spája stáročia skúseností východnej kultúry s najmodernejšími technológiami pri výrobnom procese.

Vďaka tomu tianDe ponúka produkty na prírodnej báze, netestované na zvieratách. Naše produkty Vám ponúkajú kúsok čistej prírody z ďalekej Číny, Tibetu a Altaia ( viac na https://tiandebeauty.sk)

 

(Poďakovanie je zverejnené na základe súhlasu)

TiandeBeauty.sk  – kozmetika z Tibetu

 

www.nadaciaanjelskekridla.sk