PALACINKOVÝ DEŇ S ANJELMI

 

Minulý rok to bol neskutočne úžasný deň 😉 ( viď. foto 2023 ) a preto aj tento rok sme pre pre deti so zdravotným znevýhodnením a ich rodičov, priateľov z NADÁCIE ANJELSKÉ KRÍDLA pripravili opäť nezabudnuteľný a skvelý

 

PALACINKOVÝ DEŇ 🫶

 

v sobotu 25.5.2024 od 14:00 hod v Autokemping Varín v Žiline v krásnom okolí a horskej prírode.

 

❤️🪽 ĎAKUJEME spoločnosti VAS,s.r.o.,

Mojšova Lúčka, 011 76 Žilina za nezištnú

podporu a pomoc https://www.vas-ml.sk/sk/

Veterinárna asanačná spoločnosť

 

Naša dobrovoľníčka Maťka už poctivo cvičí, aby zvládla koooopu palaciniek😘. Nebudú chýbať čokoládové aj jahodové palacinky, taktiež bezlepkové palacinky, balóny, občerstvenie, pohybové hry pre deti a samozrejme dobrá nálada a hlavne zdravý čerstvý horský vzduch Malej Fatry a pobyt v prírode. Zabezpečený bude zdravotnícky dozor vďaka Slovenský Červený kríž, Územný spolok Žilina priestor na oddych aj odloženie vecí. Minulý rok prišli medzi nás rodiny aj z Ružomberka, Terchovej, Rožňavy, Konskej a iných kútov Slovenska.

 

👍Ďakujeme spoločnosti Kofola, ktorá tiež nebude chýbať s ich skvelými nápojmi.

 

Poprosíme rodičov, ktorí prídu, aby nahlásili účasť na mail info@nadaciaanjelskekridla.sk, alebo formou sms na 0948661333. Ďakujeme.

 

Mapka, ako sa dostanete do Varína: https://www.atcvarin.sk/index.php/kontakt

 

♥️🪽PRÍĎTE MEDZI “ ANJELOV “ oddýchnuť si, zmeniť prostredie, porozprávať sa aj sa trošku zasmiať a zabudnúť na chvíľu na starosti.

 

www.nadaciaanjelskekridla.sk

info@nadaciaanjelskekridla.sk