Anjelský zimný pozdrav od detí anjelskekridla2021-02-17T09:03:20+01:0016 februára, 2021| Prekrásny pozdrav od Tomáška a Nellky . Urobili nám v snehu anjela. Ďakujeme krásne. Zdieľať tento príbeh, vyberte si platformu! FacebookTwitterRedditLinkedInTumblrPinterestVkEmail Súvisiace príspevky ❤️🩵♥️ MDD a PALACINKOVÝ DEŇ ♥️🩵♥️ ❤️🩵♥️ MDD a PALACINKOVÝ DEŇ ♥️🩵♥️ 9 júna, 2026 ❤️ ❤️ 12 mája, 2026 ❤️ ❤️ 11 mája, 2026 ❤️ NAŠE STRETNUTIE A TANCOVANIE BOLO SUPER ❤️ ❤️ NAŠE STRETNUTIE A TANCOVANIE BOLO SUPER ❤️ 11 mája, 2026 ❤️ Ďakujeme RESIDENCE HOTEL DONOVALY ❤️ ❤️ Ďakujeme RESIDENCE HOTEL DONOVALY ❤️ 11 mája, 2026 ❤️ ❤️ 4 mája, 2026