Ďakujeme úžasnej pani Marianke Kovalčíkovej (drží Kristiánka za ruku na fotografii), že osobne doniesla vozík a buginu Kristiankovi. Jeho babke a dedkovi to veľmi pomohlo. Starajú sa o Kristiánka s láskou.

Nádherné slová pani Marianky. Radi sa s nimi s Vami podelíme:

Som nesmierne rada, že sme sa s pani Evou a jej rodinou stretli a že tých 160 km stálo za to. Niet nad ľudský rozmer stretnutí, nad teplo ľudských sŕdc.Mne pomohlo veľa ľudí a tak som cítila povinnosť aj ja podať pomocnú ruku tomu, kto to potrebuje. Myslím, že nezáleží, koľko človek má, ale či je ochotný sa podeliť s tým, čo má.

Pani Eva bola zlatá, pripravila nám občerstvenie a pohostenie, atmosféra bola veľmi príjemná a ani sa nám nechcelo od Ludvigovcov ísť. Kristiánko je veľmi vnímavý chlapec a vidno, že od svojich prarodičov dostáva veľa lásky a pozornosti, je super, že mu vytvorili také dobré zázemie a sú ochotní obetovať sa a starať sa o neho. Prajem im hlavne pevné zdravie a veľa veľa síl a pani Eve šikovné ruky, ktoré vyrobili množstvo krásnych ručných prác, ktoré zdobili ich byt
Ak človek chce pomáhať, tak sa všetky veci a udalosti vo vesmíre dejú tak, aby sa tak stalo, aby bolo ľuďom na svete lepšie.

Prajem Vám a všetkým v Nadácii Anjelské krídla, no aj všetkým ľuďom dobrej vôle Krásne a ničím nerušené Vianoce 2017 ?

Ak by ste im chceli pomôcť, potrebujú plienky Slim M, nutridrinky, vlhké utierky ….píšte do nadácie?