ĎAKUJEME ZA NÁDHERNÝ LIST :-)

Vážený kolektív Anjelských krídel.
Sme radi a vážime si, že Vaše krídla rozprestierate nad tými, ktorí takúto ochranu a pomoc potrebujú. Prajeme Vám vo vašej činnosti množstvo úspechov, žiadne sklamania, veľa lásky a najmä to dobro, ktoré rozdávate, aby sa Vám vracalo tisícnásobne späť.

Milí priatelia,

touto cestou by sme Vám radi poďakovali za Vašu podporu prostredníctvom užitočných vecí pre deti, ktoré sa u nás na oddelení liečia.
Vzhľadom k tomu, že deti počas chemoterapií majú oslabenú imunitu a s tým spojené rôzne kožné problémy, ako je mukozitída, vypadávanie vlasov a iné, je veľmi dôležité, akú kozmetiku používajú. V tomto im pomáhame my- Svetielko nádeje. Každému dieťaťu, ktoré sa u nás lieči vo veku 0-19 rokov zabezpečíme všetko potrebné s ohľadom na problémy a vek.
Teraz ste nám s tým pomohli Vy, spoločne s Tesco v Žiline.
Ako je vidieť, v Tescu pracujú naozaj skvelí ľudia ochotní pomáhať.
Hovorím to preto, lebo aj tu v BB máme veľmi dobré vzťahy s Tescom nie len so samotným vedením, ale aj zamestnancami. Čo je ešte krajšie, nepomáhajú len nám, resp. onkologickým deťom, ale aj rodinám s deťmi s autizmom, či inak zdravotne postihnutým skupinám a sociálne slabým. Tak je vidieť, že ľudskosť nám nevymiera a dobrých ľudí je stále dosť.

26.2.2018