VÝZVA ANJELOV !!!!!

POMOC PRE KATKU

Prosba o pomoc pre Katku Geletkovú
LIST OD MAMINKY:

Katka sa ponáhľala na tento svet, narodila sa v 28 týždni. Zanechalo to na nej vážne zdravotné následky.
Už 8-týždňová podstúpila operáciu očí.Dostala epilepsiu. Dostala lieky proti záchvatom, ktoré našťastie zabrali. Vlani dostala silný zápal pľúc a vtedy sa nám začal rúcať celý svet. 11 dní umelého spánku, tracheostomia, pľúcna ventilácia, PEG.
Bolo to veľmi náročné hlavne na psychiku, dívať sa na dieťa a nevedieť jej pomôcť. Tá bezmocnosť ma ubíjala. Zo začiatku som sa bála ju chytiť, zobrať ju na ruky. Všade samá hadička.
Katka je veľká bojovníčka. Keď trochu zmocnela, zlepšila imunitu, tak sme absolvovali rehabilitačný pobyt v Adeli v Piešťanoch. Veľmi jej to pomohlo, konečne je čulejšia, začala sa smiať, čomu sa veľmi tešíme. A všetko začíname odznovu, musí sa naučiť papať, obrátiť sa, sadnúť si. Dennodenne cvičíme, rehabilitujeme. Keď vidíme čo i len maličké pokroky, dobíja nás to, nakopne a robíme všetko preto, aby sa Katke zlepšil zdravotný stav.
Ak chceme chodievať do Adeli centra opakovane, tak sme sa rozhodli požiadať Vás o pomoc.

Ocitli sme sa v zložitej finančnej situácii. Pred desiatimi rokmi sme si zobrali hypotéku na prerábanie rodinného domu, no nezvládame ju splácať.
Nemôžem si dovoliť zamestnať sa. Dcérke sa treba 24 HODÍN
venovať, cvičiť s ňou, chodiť na rehabilitácie, do kúpeľov čo je finančne veľmi náročné. Na liečbu a zlepšenie kvality zdravia potrebujeme veľa peňazí a preto nezvládame splácať hypotéku

VŠETKY PRÍSPEVKY POUŽIJEME NA REHABILITÁCIE PRE KATKU.
/podklady aj lek.spravy sú v nadácii, plus kontakt na maminku/

SK37 1100 0000 0029 4603 3398 KATKA rehabilitácie